یافتن بهترین پیمانکار بهسازی منازل

اگر می خواهید در یک ساختمان یا پروژه بازسازی در خانه خود شروع کنید ، بدون شک از اهمیت استخدام تیم سازندگان حرفه ای برای کارهای حرفه ای کاملاً آگاه هستید. متأسفانه این همیشه مستقیم نیست زیرا فرضیه و تفکر واضح در هر زمان استرس زا تا حدی دشوار است.

مثبت باشید که با پیمانکار ساختمان خود در ارتباط هستید. اگر در حین ساخت مشکلی پیش آمد ، شما شخصی هستید که با او روبرو هستید و قادر به حل مشکلات بدون ناراحتی و عصبانیت از شما است.

من صادقانه فکر می کنم که مشتری و چشم انداز پیمانکار را در بازسازی ساختمان در نظر بگیرید که آنها در واقع از همان چیزی که لیاقت شما را دارند پرداخت شود. وقتی پیمانکار اعتقاد دارد که می تواند هر ساعت 150 دلار ارزش  بازسازی ساختمان داشته باشد و با کمتری هیچ شغلی را بر عهده نخواهد گرفت ، آن چیزی است که ارزشش را دارد.

. البته ، شما می توانید با استفاده از یک پروژه توسعه اتاق ، از لحاظ جسمی فضای کف را اضافه کنید اما این مورد قطعاً می تواند به یک گروه برسد. چرا؟ یک فضای داخلی به تمام لوله کشی ، سیم کشی و کانال ها نیاز دارد. شما را ملزم به خرید مواد جانبی و سقف جدید می کند که این نیز با نمای خارجی خانه شما مطابقت دارد. ممکن است خواستار بزرگ شدن شالوده یا زیرزمین خانه شود و حتی با محدودیت های زیادی مقابله کند. وای یک لیست طولانی ، یک رویداد بزرگ؟

می بینید که هنگام بحث در مورد طراحی داخلی ، از صاحب انرژی مسکونی اطمینان حاصل کنید. طراح در مورد خشنودی کلاهبرداران به شخص خاص یا. طراح سعی می کند شخصیت صاحب خانه را “بیرون” بکشد و آن را در اطراف کلبه پاشید. به طور خلاصه ، طراحی داخلی اطلاعاتی در مورد شخصی سازی مسکن است.

مرکز خوش آمد گویی بازدیدکنندگان در اداره پست قدیمی ، دقیقاً آن طرف خیابان کالج جورجیا و چهار برابر افزایش هزینه ها است. این کالج دارای یک اتاق خواب است که به نسخه های خطی و یادگاری های این نویسنده ، فلانری اوکانر اختصاص یافته است.

یکی دیگر از موارد ضعیفی که باید از آن اجتناب کنید تهیه وسایل بزرگ و سبک وزن برای اتاق خواب اصلی کوچک شما است. اکنون ، شما می دانید که کارها باید تمام شود و انجام ندهید. امیدوارم که همه با بهترین سرنخ های روشنایی طراحی داخلی خود مواجه شوند.